ГОЛОВНА

Фахівці державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф заявили про себе на міжнародному дослідницькому конгресі

Фахівці Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (ДНЦЗКСТК) на ряду з 400 науковцями із Білорусі, Польщі, Литви, України, Германії, Росії, Швейцарії, Великобританії, Фінляндії взяли участь у VII-му міжнародному конгресі, якій відбувся у вересні 2017 року у м. Варшава (Республіка Польща).

Детальніше

40 років тому був увімкненний в мережу I-й енергоблок Чорнобильської АЕС

Рівно 40 років тому 26 вересня 1977 року о 19.21 був увімкнений в електричну мережу турбогенератор №2 першого енергоблоку Чорнобильської АЕС. В Україні цей день прийнято вважати Днем народження атомної енергетики.

Детальніше

Працівники ДП «ЦОТІЗ» пройшли навчання з питань долікарської допомоги та санітарно-гігієнічного захисту

20 вересня фахівці відділів цивільного захисту та спецроботи і з охорони навколишнього середовища ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» за участю представника Центру спеціалізованої медичної допомоги зони відчуження МОЗ України провели заняття з персоналом підприємства з окремих питань цивільного захисту.

Детальніше

Олег Насвіт призначений керівником Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами

15 вересня 2017 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук призначив першого заступника Голови ДАЗВ Олега Іліодоровича Насвіта керівником Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами: 

Детальніше

Більше статей...

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію