АГЕНТСТВО

АГЕНТСТВО

Детальніше...
БУДІВНИЦТВО НБК та СВЯП-2

БУДІВНИЦТВО НБК та СВЯП-2

Детальніше...
РАДІАЦІЙНИЙ СТАН У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

РАДІАЦІЙНИЙ СТАН У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

Детальніше...
ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГЕТИКА У ЗОНІ ВІДЧУЖЕННЯ

Детальніше...

Фахівці державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф заявили про себе на міжнародному дослідницькому конгресі

Фахівці Державного наукового центру захисту культурної спадщини від техногенних катастроф (ДНЦЗКСТК) на ряду з 400 науковцями із Білорусі, Польщі, Литви, України, Германії, Росії, Швейцарії, Великобританії, Фінляндії взяли участь у VII-му міжнародному конгресі, якій відбувся у вересні 2017 року у м. Варшава (Республіка Польща).

Детальніше

Якість питної води в зоні відчуження відповідає гігіеничним нормативам

У результаті проведеного аналізу ДСП «Екоцентр» об’ємної активності радіонуклідів у підземних та питних водах зони відчуження у серпні 2017 року встановлено:

Детальніше

40 років тому був увімкненний в мережу I-й енергоблок Чорнобильської АЕС

Рівно 40 років тому 26 вересня 1977 року о 19.21 був увімкнений в електричну мережу турбогенератор №2 першого енергоблоку Чорнобильської АЕС. В Україні цей день прийнято вважати Днем народження атомної енергетики.

Детальніше

Олег Насвіт призначений керівником Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами

15 вересня 2017 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук призначив першого заступника Голови ДАЗВ Олега Іліодоровича Насвіта керівником Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами: 

Детальніше

З Харківського ДМСК перевезли чергову партію радіоактивних відходів до зони відчуження

Перевезення радіоактивних відходів (РАВ) до сховищ комплексу виробництв «Вектор» здійснюється з метою вивільнення зі старих сховищ спецкомбінатів ДК «Укр ДО «Радон», в яких зберігаються РАВ, та розміщення їх у нових та надійних сховищах, що передбачено завданнями і заходами з виконання Загальнодержавної цільової екологічної програми поводження з радіоактивними відходами, затвердженої Законом України від 17 вересня 2008 року N 516-VI.

Детальніше

Працівники ДП «ЦОТІЗ» пройшли навчання з питань долікарської допомоги та санітарно-гігієнічного захисту

20 вересня фахівці відділів цивільного захисту та спецроботи і з охорони навколишнього середовища ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» за участю представника Центру спеціалізованої медичної допомоги зони відчуження МОЗ України провели заняття з персоналом підприємства з окремих питань цивільного захисту.

Детальніше

Державне агентство України з управління зоною відчуження щиро вітає працівників ДСНС України з професійним святом – Днем рятувальника!

Шановні колеги!

Дякуємо вам за відданість справі, мужність, вірність обов'язку! Ось уже майже третину століття ми з вами успішно робимо спільну справу – долаємо наслідки Чорнобильської катастрофи та запобігаємо поширенню радіоактивного бруду за межі зони відчуження, а ваша професійна робота при ліквідації пожеж у чорнобильських лісах є неоціненною.

Детальніше

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ КРУГЛИХ СТОЛІВ

  ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ КРУГЛИХ СТОЛІВ

  Детальніше...
  ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

  ПОРЯДОК ВІДВІДУВАННЯ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ

  Детальніше...
  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

  Детальніше...
  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

  АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

  Детальніше...

  01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

  Тел.: (044) 594-82-42
  Факс: (044) 594-82-45

  dazv@dazv.gov.ua

  Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію Повідом про корупцію